Historia

Firma Multioffice Sp. z o.o. jest ogólnopolskim dystrybutorem nowoczesnego oświetlenia, akcesoriów RTV i komputerowych oraz nośników danych i materiałów eksploatacyjnych do drukarek.

Firma Multioffice Sp. z o.o. powstała w 1997 roku w Krakowie w wyniku wydzielenia ze spółki Veracomp S.A. szybko rozwijającego się działu akcesoriów komputerowych. Potrzeby rynku spowodowały, iż w krótkim czasie specjalnością firmy Multioffice stały się, oprócz akcesoriów komputerowych, także nośniki danych oraz materiały eksploatacyjne. Dalszy rozwój firmy zapoczątkował powstanie i rozkwit nowych działów: RTV oraz Oświetlenia. Te ostatnie bardzo szybko i prężnie się rozwijają stale zatrudniając nowych specjalistów ds. sprzedaży i z miesiąca na miesiąc zwiększając swój udział w ogólnej sprzedaży firmy.

Początkowo firma zatrudniała 5 osób w tym 2 handlowców zaś powierzchnia magazynowa zajmowała około 200 m2. Obecnie firma zatrudnia ponad 30 osób. Powierzchnia magazynowa powiększyła się w tym czasie do 2.100 m2.

Marki własne

ART logo
hanks_air
hanks_kids_logo
hanks_light