Klawiatura mechaniczna
AK-51

Klawiatura mechaniczna AK-51 marki ART to zaskakujący debiut marki w świecie Gamingowym. Pełnowymiarowa klawiatura od ART to wyjątkowa propozycja dla graczy. W pierwszym kontakcie klawiatura prezentuje swoje wyjątkowe podświetlenie RGB, to za sprawą diód LED znajdujących się pod klawiszami, dla bardziej wymagających klawiatura AK-51 pozwala na zmianę sposobu podświetlania. Dobrze zbalansowany skok przycisków pozwala na wygodne użytkowanie podczas wielogodzinnych rozgrywek. Solidna konstrukcja oraz zastosowanie stalowej pokrywy tzw. Armored Shield powoduje, że klawiatura jest nieprzeciętnie wytrzymała, a wg niektórych użytkowników z powodzeniem mogła by pełnić rolę dodatkowej broni w CS.

  • Uniwersalne połączenie USB.
  • Atrakcyjne podświetlenie RGB.
  • Funkcje multimedialne wraz + Win Lock
  • Armored Shield – wzmocniona stalowa konstrukcja

15 TRYBÓW RGB

Zaskakująca ilość trybów podświetlenia LED RGB przypadnie graczom do gustu. Wśród trybów znajduje się aż osiem trybów gamingowych oraz siedem trybów neutralnych. Wszystkie charakteryzują się wyjątkową iluminacją, która gwarantuje wysokie walory estetyczne podczas wielogodzinnych rozgrywek.

Bardzo wysoka jakość

Widać, ze dla ART solidność jest priorytetem. Mechaniczne przełączniki, zbalansowany skok przycisków, antypoślizgowe podkładki oraz zastosowana stalowa konstrukcja Armored Shield sprawia, że całość gwarantuje wysoką wytrzymałość nawet dla najbardziej wymagających graczy.

Kompatybilność USB

Uniwersalne złącze USB oraz kabel o długości 1,5m pozwala na podłączenie do wszystkich komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Kabel znajduje się w czarnym gęsto tkanym oplocie co podkreśla gamingowy sznyt.

Klawisze multimedialne oraz WinLock

Klawiatura mechaniczna AK-51 jest dedykowana dla graczy, więc nie dziwi fakt, iż część rozwiązań jest skrojona właśnie pod użytkowników gamingowych. WinLock pozwala na zablokowanie  klawisza funkcyjnego Win przed rozgrywką. Takie rozwiązanie jest szczególnie ważne, dla tych, którzy nie chcą przypadkiem wypaść z gry wprost na pulpit . Dodatkowe funkcje gamingowe ukryte pod klawiszami od M1 do M8 pozwalają na łatwe przełączanie pomiędzy trybami iluminacji.  Klawiatura została wzbogacona o dodatkowe funkcje multimedialne, które znacznie podnoszą komfort użytkowania  nie tylko podczas  rozgrywek.

 

 

Klawiatura mechaniczna AK-51