mysz gamingowa
AM-99

Super lekka mysz gamingowa AM-99 marki ART w ofercie Multioffice.

 

Podświetlenie GAMINGOWE LED RGB

Wyjątkowa stylistyka podkreśla gamingowy charakter myszy. Przenikające się podświetlenie o zmiennej barwie idealnie wpasowuje się  w klimat.  Zalety tej iluminacji pozwolą doświadczyć niezwykłych wrażeń podczas nocnych rozgrywek.

Dedykowane oprogramowanie

Wewnątrz opakowania znajduje się QR code, pozwalający na pobranie i zainstalowanie dedykowanego oprogramowania. Rozszerza ono podstawową funkcjonalność, pozwalając zmieniać zaawansowane funkcje, ustawienia i sposób działania myszki AM-99 marki ART. Zainstaluj i przekonaj się sam, jak w 100% wykorzystać swoje urządzenie.

 

AM-99 HEX

gamingowa mysz LED RGB

 

Kabel w oplocie

Trwałość i niezawodność, to cechy przewodu zastosowanego w myszce AM-99. Kabel o długość 1,5 metra jest zabezpieczony oplotem, co pozwala na jego dłuższą bezproblemową eksploatację.

Sensor optyczny

Optyczny sensor to ceniony przez graczy mechanizm zapewniający dostosowanie urządzenia do różnych preferencji użytkowników. W myszce AM-99 zastosowano sensor o niezwykłych parametrach: Refresh Rate :6500,000 CMOS/ secs,maximum acceleration :20G. Działanie sensora optycznego polega na wysyłaniu wiązki promieni świetlnych na powierzchnię i badaniu światła odbitego od niej. Sensor optyczny charakteryzuje się niezwykle precyzyjną detekcją ruchów.

DPI do 6400

Dodatkowy przycisk funkcyjny pozwala użytkownikowi na dostosowanie optymalnego DPI w zakresie 800-1600-2400-3200-4800-6400. Mysz wyposażona jest w funkcjonalność ułatwiająca rozpoznanie bieżącego ustawienia rozdzielczość DPI Twojej myszy.

ART  GAMING FIELD

Seria produktów marki ART które zostały stworzone z myślą o wymagających graczach, oczekujących zaawansowanych funkcji i parametrów każdego elementu wyposażenia. GAMING FIELD strefa graczy – znajdują się tu akcesoria komputerowe które oznaczają się jakością oraz bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz konkurencyjną ceną. Wyposażone w dodatkowe funkcje sprawią, że dostosujesz je idealnie do swoich potrzeb.