Mikrofon pojemnościowy
AC-02

mikrofon pojemnościowy
AC-02

POP Filtr

Mechaniczny filtr eliminuje dźwięki związane z szybko poruszającym się powietrzem. Doskonale sprawdza się przy tzw. spółgłoskach wybuchowych przy takich jak P, B, T, itp. Dodatkowo chroni mikrofon przed zawilgoceniem.

Koszyczek antywstrząsowy

Osadzenie mikrofonu w koszyczku minimalizuje przenoszenie się niepożądanych dzięków z otoczenia.

Statyw

Mikrofon wyposażony w niewielkich gabarytów trójnóg pozwala na wygodne ustawienie mikrofonu na biurku. Dodatkowa regulacja pozwala na dostosowanie optymalnego kąta ustawienia mikrofonu.

AC-02 box

Mikrofon pojemnościowy AC-02. Niezwykła i budżetowa propozycja przeznaczona głównie dla streamerów, vlogerów i graczy ponadto jest też ciekawą alternatywą dla osób pracujących zdalnie. AC-02 to ciekawa i niezwykle konkurencyjna propozycja na rynku mikrofonów pojemnościowych wyposażonych w złącze USB.

Z mikrofonem pojemnościowym szybko stworzysz własne mini studio nagrań. Nieważne czy nagrywasz filmiki, podcasty, videobloga, czy chcesz być dobrze i czysto słyszany przez osoby z którymi współpracujesz. Podłącz mikrofon do portu USB w komputerze i gotowe. Z mikrofonem AC-02 wejdziesz w półprofesjonalny świat nagrań bez konieczności tworzenia drogich i rozbudowanych systemów. Jedyne czego potrzebujesz to program do nagrywania, montażu i miksowania dźwięku.

Złącze USB oraz kompatybilność sprawia, że mikrofon jest niezwykle łatwy w obsłudze. Jego kardioidalna charakterystyka pozwala na doskonałe zbieranie dźwięków z przodu oraz po bokach. Jest to idealny wybór dla domowego studia nagraniowego, gdzie nieuniknione są dodatkowe dźwięki, od których warto się odizolować.

AC-02 w praktyce ma wszystko to czego potrzebujesz, aby jakość nagrań była zadowalająca. Wygodny trójnóg nie zajmuje dużo miejsca na biurku, pozwala ustawić mikrofon w dogodnym miejscu, a dodatkowa regulacja ułatwia dobranie optymalnego kąta nachylenia. Statyw wyposażony jest w koszyczek antywstrząsowy, niwelujący przenoszenie się niepożądanych i przypadkowych dźwięków na membranę mikrofonu. Dodatkowo zestaw zawiera filtr POP, który jest nieodzownym towarzyszem profesjonalnych rozwiązań. Filtr ten minimalizuje wydźwięk tzw. głosek wybuchowych, co w zdecydowanym stopniu wpływa na jakość nagrania. Mikrofon znajduje się w czarnej eleganckiej matowej obudowie. Dla podkreślenia multimedialnych właściwości mikrofonu AC-02 zastosowano diodę LED RGB.

SPECYFIKACJA

ProducentMultioffice Sp. z o.o.
Symbol producentaMIART AC-02
Rodzaj produktuMIkrofon stojący pojemnościowy
Pasmo przenoszenia20Hz-20KHz
Impedancja33 ohm
Czułość mikrofonu (przy 1kHz)-39 dB ±3dB
Długość przewodu1,5m
Wtyk/gniazdoUSB
Inne cechyPodświetlanie LED, Membrana
Inne cechyZasilanie USB 5V , 3mA
Gwarancja24 miesiące

 

 

  • Mikrofon pojemnościowy AC-02
  • Statyw z koszyczkiem antywstrząsowym
  • Filtr POP
  • Instrukcja obsługi PL