O firmie

Firma Multioffice Sp. z o.o. jest ogólnopolskim dystrybutorem
nowoczesnego oświetlenia, akcesoriów RTV, AGD i komputerowych, artykułów dla dzieci i młodzieży oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek.

Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, gdzie posiada powierzchnię
magazynową 2100 m2. Obecnie dysponuje zapleczem handlowym obejmującym
obszar całego kraju i dzięki swoim biurom w Warszawie i Poznaniu oraz
grupie przedstawicieli handlowych obsługuje około 2000 aktywnych
Klientów i zapewnia bezpośredni kontakt z Klientami we wszystkich
regionach kraju.

Wyłączny dystrybutor marek

ART logo
hanks_air
hanks_kids_logo
hanks_light
loyal

Kapitał

Od początku swojej działalności Multioffice stawia na potencjał ludzki wierząc, że motorem sukcesu firmy jest człowiek. Firma łącznie zatrudnia ponad 30 wysokokwalifikowanych pracowników gwarantujących sprawne funkcjonowanie i dynamiczny rozwój firmy z jednej strony oraz wszechstronną i profesjonalną obsługę klientów z drugiej.

Klienci

Klienci stanowią dla nas największą wartość. Dokładamy wszelkich starań, aby w pełni spełnić ich oczekiwania. Firma obsługuje ponad 2000 aktywnych klientów, kupujących przynajmniej 1 raz w miesiącu. Klientami Multioffice są małe, średnie jak i duże sklepy a także sieci handlowe. W gronie klientów nie brakuje też sklepów internetowych, integratorów i biuroserwisów.

Wyróżnienia

Firma Multioffice od wielu lat jest widocznym i liczącym się na rynku dystrybutorem, a jej dynamiczny coroczny wzrost był wielokrotnie nagradzany. Między innymi certyfikatem Diamenty miesięcznika Forbes oraz tytułem Gazele Biznesu.

Multioffice jest też bardzo dobrym partnerem dla producentów i dostawców, którzy cenią sobie jego profesjonalizm i partnerstwo w biznesie. Wysokie standardy biznesowe i finansowe także zostały docenione. Firma wielokrotnie otrzymała tytuł: Rozważna firma.

Wizerunek

Intensywny rozwój wszystkich dziedzin związanych z informatyką i przetwarzaniem informacji oraz oświetleniem stwarza potrzebę wprowadzania na rynek polski najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów szybciej niż konkurenci. Multioffice wprowadza nowe linie produktów, wchodzi na nowe rynki, poszerza i różnicuje ofertę biorąc pod uwagę rosnące wymagania Klientów. Działania marketingowe oraz promocyjne realizowane są przez profesjonalny dział marketingu.

Dodatkowo współpracując z agencją Public Relations Multioffice zapewnia sobie stałą obecność na łamach czasopism branżowych kreując swój wizerunek jako profesjonalnego, wiarygodnego i dynamicznego dystrybutora nowoczesnego oświetlenia, akcesoriów komputerowych i audio-video, nośników danych oraz materiałów eksploatacyjnych.

Model
dystrybucji

Z uwagi na ogromne zainteresowanie klientów oszczędnością kosztów i czasu, firma od wielu lat oferuje system zamówień internetowych – MOzam. System umożliwia klientom składanie zamówień przez 24h na dobę. Oprócz dokładnych informacji o produktach wraz z ich cenami i dostępnością, system umożliwia zlecenie realizacji dostawy zamówień wg jednej z wielu opcji transportowych (dostępna jest opcja dostawy do klienta ostatecznego – dropshipping). Dzięki temu firma jeszcze bardziej zoptymalizowała obsługę klienta i zwiększyła jej efektywność. System MOzam umożliwia też pobieranie i aktualizację (nawet kilka razy dziennie) danych w formacie csv i xml oraz w formatach przystosowanych do integracji danych z praktycznie wszystkimi platformami e-sklepowymi.

Multioffice zapewnia swoim klientom dostawę zamówionego towaru do 24 godzin od złożenia zamówienia. Możliwe to jest dzięki niezwykle sprawnemu systemowi logistycznemu oraz doskonale zorganizowanej sieci Regionalnych Koordynatorów Sprzedaży i Przedstawicieli Handlowych działających na terenie całej Polski.

Od roku 2000 Multioffice jest wyłącznym dystrybutorem i kreatorem marki ART, która grupuje szeroki wachlarz produktów akcesoryjnych IT, RTV oraz oświetleniowych i eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Rozwój i rozpoznawalność marki ART na rynku stale rośnie, a do jej asortymentu nieustannie wprowadzane są nowe, często unikatowe produkty.

Obecnie oferta została poszerzona o akcesoria podnoszące jakość powietrza w domu oraz przestrzeni biurowej. Multioffice wprowadza na rynek oczyszczacze powietrza,  nawilżacze powietrza oraz pochłaniacze wilgoci oraz czujniki czadu. Z początkiem roku 2018  Multioffice wzbogaciła się o swoje nowe marki: HanksAir, HanksKids oraz HanksLight. 

Dodatkowo Multioffice zajmuje się dystrybucją hurtową gier planszowych i karcianych oraz puzzli poprzez współpracę z najbardziej renomowanymi wydawnictwami.