Szanowni Państwo,

Informujemy, że od dnia 02.09.2022 zmienił się adres siedziby Multioffice sp. z o.o. na:

ul. Zawiła 57B, 30-390 Kraków

 Magazyn firmy wraz z serwisem został przeniesiony do Skawiny

ul. Ppor. M. Majdzika 13 (rampa nr 5), 32-050 Skawina

Uprzejmie prosimy o aktualizację naszych danych adresowych
w Państwa bazie adresowej oraz programach księgowych.

Multioffice Sp. z o.o.

ul. Zawiła 57B
30-390 Kraków

NIP: 675-10-63-381

Regon: 351306916 

Nr w rejestrze: KRS 0000024821
Organ rejestrowy: Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Numer BDO: 000005814

Kapitał założycielski: 57 000 PLN, opłacony w całości  

Nr konta bankowego:
mBank SA 09114010810000541705001001
Bank Millenium S.A. 71116022020000000271861523

Pracujemy  od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 – 17.00

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz monitoringu.

Kontakt do pracowników

Zarząd

Artur Dybał

Prezes Zarządu
tel.: 12 29 99 777
mail: biuro@multioffice.pl

Dział handlowy

Tomasz Juraszczyk

Spec. ds. sprzedaży
tel.: 12 29 99 703
tel. kom.: +48 781 810 598
mail: tomasz.juraszczyk@multioffice.pl

Grzegorz Lempart

Spec. ds. sprzedaży
tel.: 12 29 99 702
tel. kom.: +48 695 759 384
mail: grzegorz.lempart@multioffice.pl

Renata Szewerniak

Spec. ds. sprzedaży
tel.: 12 29 99 704
mail: renata.szewerniak@multioffice.pl

Marcin Ładniak

Spec. ds. Kluczowych Klientów
Warszawa
tel. kom.: +48 507 134 906
mail: marcin.ladniak@multioffice.pl

Katarzyna Orzechowska

Spec. ds. Kluczowych Klientów
Poznań
tel. kom.: +48 601 420 455
mail: katarzyna.orzechowska@multioffice.pl

Dział handlowy

Obsługa sieci handlowych

Przemysław Kucybała

Dyrektor Działu Obsługi Sieci Handlowych
tel: 12 29 99 761
mail: przemyslaw.kucybala@multioffice.pl

Paweł Łyżwa

Spec. ds. Kluczowych Klientów
tel.: +48 12 29 99 762
tel. kom.: +48 723 184 598
mail: pawel.lyzwa2@multioffice.pl

Michał Jaworski

Spec. ds. Kluczowych Klientów
tel.: +48 12 29 99 764
tel. kom.: +48 723 184 597
mail: michal.jaworski2@multioffice.pl

Dział handlowy

Dział nowoczesnego oświetlenia

Jerzy Jarzynowski

Dyrektor Działu Nowoczesnego Oświetlenia
tel.: 12 29 99 718
mail: jerzy.jarzynowski@multioffice.pl

Mariusz Stanecki

Regionalny Koordynator Sprzedaży
dział oświetleniowy
tel. kom.: +48 693 466 272
mail: mariusz.stanecki@multioffice.pl

Paweł Janik

Spec. ds. Kluczowych Klientów
dział oświetleniowy
tel. kom.: +48 691 744 029
mail: pawel.janik@multioffice.pl

Dział handlowy

Dział sprzedaży internetowej

Katarzyna Folcik

Specjalista ds. Marketingu internetowego produktów
tel.: 12 29 99 744
mail: katarzyna.folcik@multioffice.pl

Emilian Kozłowski

Specjalista ds. sprzedaży internetowej
tel.: 12 29 99 745
mail: emilian.kozlowski@multioffice.pl

Manadżerowie produktów

Tomasz Trzepałka

Product Manager
tel.: 12 29 99 714
mail: tomasz.trzepalka@multioffice.pl

Jerzy Jarzynowski

Dyrektor Działu Nowoczesnego Oświetlenia
tel.: 12 29 99 718
mail: jerzy.jarzynowski@multioffice.pl

Przemysław Kucybała

Dyrektor Działu Obsługi Sieci Handlowych
tel: 12 29 99 761
mail: przemyslaw.kucybala@multioffice.pl

Marketing

Jan Palczewski

Specjalista ds. Marketingu
tel.: 12 29 99 777
mail: jan.palczewski@multioffice.pl

Ksiegowość

Anna Kogut

Główna Księgowa
tel. kom.: +12 29 99 722
mail: anna.kogut@multioffice.pl

Jolanta Zawalonka

Księgowa
tel. kom.: +12 29 99 723
mail: jolanta.zawalonka@multioffice.pl

Marta Brzózka-Dybał

Księgowa
tel. kom.: +12 29 99 724
mail: marta.brzozka@multioffice.pl

Import

Dorota Marzec

Specjalista ds. importu
tel.: 12 29 99 728
mail: dorota.marzec@multioffice.pl

Windykacja

Beata Słomak

Specjalista ds. windykacji i płatności
tel.: 12 29 99 737
mail: beata.slomak@multioffice.pl

Serwis

Piotr Chudzik

Specjalista ds. Serwisu
tel.: 12 29 99 732
kom: 514 899 941
mail: piotr.chudzik@multioffice.pl
mail: serwis@multioffice.pl

Magazyn

Iwona Kowal

Kasa i Dokumentacja Magazynowa
tel.: 12 29 99 734
mail: iwona.kowal@multioffice.pl

Marcin Adamski

Kierownik Działu Przyjęcia Towaru
tel.: 12 29 99 731
mail: magazyn@multioffice.pl

Grzegorz Krzyżek

Magazynier

Grzegorz Przebinda

Magazynier

Dział IT

Zbigniew Szlachta

Administrator IT
tel.: 12 29 99 742
mail: zbigniew.szlachta@multioffice.pl