Multioffice Sp. z o.o.

ul. Zawiła 65D
30-390 Kraków

NIP: 675-10-63-381

Regon: 351306916 

Nr w rejestrze: KRS 0000024821
Organ rejestrowy: Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Numer BDO: 000005814

Kapitał założycielski: 57 000 PLN, opłacony w całości  

Nr konta bankowego:
mBank SA 09114010810000541705001001
Bank Millenium S.A. 71116022020000000271861523

Pracujemy  od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 – 17.00

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz monitoringu.

Kontakt do pracowników

Zarząd

Artur Dybał

Prezes Zarządu
tel.: 12 29 99 777
mail: biuro@multioffice.pl

Dział handlowy

Jerzy Jarzynowski

Dyrektor Działu Nowoczesnego Oświetlenia
tel.: 12 29 99 718
mail: jerzy.jarzynowski@multioffice.pl

Przemysław Kucybała

Dyrektor Działu Obsługi Sieci Handlowych
tel: 12 29 99 761
mail: przemyslaw.kucybala@multioffice.pl

Tomasz Trzepałka

Product Manager
12 29 99 714
mail: tomasz.trzepalka@multioffice.pl

Grzegorz Lempart

Handlowiec
tel.: 12 299 97 07
tel. kom.: +48 695 759 384
mail: grzegorz.lempart@multioffice.pl

Tomasz Juraszczyk

Handlowiec
tel.: 12 29 99 703
tel. kom.: +48 781 810 598
mail: tomasz.juraszczyk@multioffice.pl

Renata Szewerniak

Handlowiec
tel.: 12 29 99 773
tel. kom.: +48 512 941 358
mail: renata.szewerniak@multioffice.pl

Mariusz Stanecki

Regionalny Koordynator Sprzedaży
dział oświetleniowy
tel. kom.: +48 693 466 272
mail: mariusz.stanecki@multioffice.pl

Paweł Janik

Spec. ds. Kluczowych Klientów
dział oświetleniowy
tel. kom.: +48 691 744 029
mail: pawel.janik@multioffice.pl

Paweł Łyżwa

Spec. ds. Kluczowych Klientów
tel.: +48 12 29 99 762
tel. kom.: +48 723 184 598
mail: pawel.lyzwa@multioffice.pl

Michał Jaworski

Spec. ds. Kluczowych Klientów
tel.: +48 12 29 99 764
tel. kom.: +48 723 184 597
mail: michal.jaworski@multioffice.pl

Marketing

Jan Palczewski

Specjalista ds. Marketingu
tel.: 12 29 99 777
mail: jan.palczewski@multioffice.pl

Katarzyna Folcik

Specjalista ds. Marketingu internetowego produktów
tel.: 12 29 99 704
mail: katarzyna.folcik@multioffice.pl

Ksiegowość

Anna Kogut

Główna Księgowa
tel. kom.: +12 29 99 722
mail: anna.kogut@multioffice.pl

Jolanta Zawalonka

Księgowa
tel. kom.: +12 29 99 723
mail: jolanta.zawalonka@multioffice.pl

Marta Brzózka-Dybał

Księgowa
tel. kom.: +12 29 99 724
mail: marta.brzozka@multioffice.pl

Import

Dorota Marzec

Specjalista ds. importu
tel.: 12 29 99 728
mail: dorota.marzec@multioffice.pl

Windykacja

Beata Słomak

Specjalista ds. windykacji i płatności
tel.: 12 29 99 737
mail: beata.slomak@multioffice.pl

Serwis

Piotr Chudzik

Specjalista ds. Serwisu
tel.: 12 29 99 732
mail: piotr.chudzik@multioffice.pl

Mateusz Żywicki

Serwisant
tel.: 12 29 99 735
mail: serwis@multioffice.pl

Magazyn

Iwona Kowal

Kasa i Dokumentacja Magazynowa
tel.: 12 29 99 734
mail: iwona.kowal@multioffice.pl

Marcin Adamski

Kierownik Działu Przyjęcia Towaru
tel.: 12 29 99 729
mail: magazyn@multioffice.pl

Grzegorz Krzyżek

Magazynier

Grzegorz Przebinda

Magazynier

Dział IT

Zbigniew Szlachta

Administrator IT
tel.: 12 29 99 742
mail: zbigniew.szlachta@multioffice.pl